Uncategorized

Zdążyć przed ślubem – Twoja checklista BLOG

Witajcie!

W ciągu najbliższych tygodni postaram się Wam w pomóc w przygotowaniach do Waszego Wielkiego Dnia. Jedni z Was mają już większą część elementów za sobą, resztę skrzętnie zanotowali w dream bookach i kalendarzach, a inni idą na żywioł i myślą, że przecież jest jeszcze mnóstwo czasu!. Dla jednych i drugich moja lista będzie przydatna – jako plan działania, lub jako ściąga do zaglądania, gdy dopadnie Was stres organizacyjny.

Zaczynamy od momentu, w którym znacie już datę ślubu. Macie teraz swój nowy cel, punkt odniesienia, a większość planów zawodowych, finansowych, rodzinnych i innych dzieli się na te przed lub po ślubie. Tak jest i będzie również w Waszym przypadku – zobaczycie.

Niezależnie od tego, czy jest to skromna ceremonia i kameralne przyjęcie, czy wielkie trzydniowe góralskie wesele – pewne rzeczy w planowaniu się pokrywają (są wspólne) i Was też dotyczą. Serio.

OK. Macie już termin, zdecydowaliście, jaka to będzie ceremonia i gdzie odbędzie się przyjęcie. Teraz już i jeszcze tylko kilka spraw 🙂

Ruszajmy więc w tą podróż!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *